Esnaflar İçin Ücretsiz Program Önerisi
03 Haziran 2014 – 06:39 | Yorum yok

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanabileceği ücretsiz perakende satış programı “MahalleEsnafı” tarafından duyuruldu.
Programı kullanabilmek için İnternet bağlantısı olan bir bilgisayar sahibi olmanız yeterli.
Versiyon değişiklikleri otomatik olarak güncellenen program sayesinde stok bilgi girişlerinizi yaparak işletmenizi teknoloji ile …

»
Outdoor kamp malzemeleri

Outdoor kamp malzemeleri

Pet Shop

Pet Shop Kedi köpek ve birçok sevimli dostumuza a ait ürünler

Bahçe Ürünleri

Bahçe

Bahçe bakımı ve bitkiler hakkında bilgilerin yayınlandığı paylaşım alanıdır.

Olta Balıkçılığı

Olta balıkçılığı hakkında bilmek istedikleriniz

Ana Sayfa » Bahçe Ekipmanları

Zeytin Toplama Makinası

Submitted by on 22 Ekim 2008 – 11:457 Comments
Zeytin Toplama Makinası


GELENEKSEL YÖNTEMLERE KIYASLA ZEYTİN HASATINDA
4 KAT YÜKSEK VERİM VE TASARRUF! 

Profesyonel zeytin üreticilerinin güçlü ve güvenilir bir hasat makinası ihtiyaçları öngörülerek
İtalyan EMAK firması tarafından geliştirilerek üretilen OS 250 ve OS250L Zeytin Hasat Makinaları, verimliliği ve yüksek teknolojisi ile meyve – zeytin toplama işini keyfe dönüştürür.

Yaygın satış ve satış sonrası hizmet kanalları Türkiye pazarıyla buluşan OS250 ve OS250L, hasatı en üst düzeye çıkartırken, orijinal ve ergonomik tasarımı sayesinde 4 kat daha verimli çalışma olanağı sunar. Geleneksel zeytin hasat metotlarına kıyasla işçiliği en aza indirir, zaman ve işlem maliyetlerinde yüksek düzeyde tasarruf sağlar.

Yüksek devirlerde dahi kontrollü ve kullanıcıya hissettirmeyen darbesiz çırpma özelliğinin yanı
sıra, 25,4 cc’lik EMAK motorunun ve çırpma hareketini üreten dişli kutusunun özel yatak tasarımları sayesinde kullanıcıyı yormaz, özel tasarımı ile saatlerce kesintisiz zeytin Hasatı olanağı tanır.

Özel plastik çırpma tırmığı bitkiye kalıcı zarar vermez, geleneksel metotlara kıyasla verimi 4 kat artırır. Yerden kumanda edilebilmesi sayesinde kullanıcıya hareket serbestliği tanır.
 
1,5 metre (OS250) ve 2 metrelik (OS250L) uzatma çubukları sayesinde en üst dallara dahi kolay ve rahat erişim sağlar.
 
OS 250 Modeli ile yerden 4,5 metre, OS 250 L Modeli ile de yerden 5 metre yükseklikteki dallara ulaşmak ve zeytin/meyve hasatı son derece kolay hale gelmiştir.

 

OLEO-MAC OS 250 İLE GELENEKSEL YÖNTEMLERE   KIYASLA ZEYTİN HASATINDA 4 KAT YÜKSEK VERİM VE TASARRUF  SAĞLANABİLMEKTEDİR !
 
Zeminden 4,5 metre yükseklikteki dallara kolay ve rahat erişim sunar.
En zor çalışma şartlarında dahi kullanıcıyı yormaz, dakikada ürettiği 1300 çırpma hareketi ile yüksek performanslı hasat sağlar.
GÜÇ ve PERFORMANS
Seri ve sürekli yüksek performanslı EURO1 normlarına uygunlukla çalışan motorunun eşsiz performansı, 8000 dev/dak çalışma şartlarında yaklaşık 1300 kez etkili çırpmamalar ile her tipte dalların silkelenmesini sağlar. Elastik tarağı sayesinde bitkiye zarar vermez, yerden 4,5 metre yükseklikteki dallara dahi kolaylıkla erişim olanağı sunar.

EMNİYET & KOLAYLIK
Özel yataklamalı dayanıklı dişli kutusunun ürettiği çırpma hareketi direkt olarak tarağa gider ve çırpma işini yapar. Titreşim kullanıcıya asgari düzeyde yansır. Ergonomik taşıma askısının desteğiyle kullanıcı yorulmaz. Hafif ve kompakt yapısı sayesinde taşıması kolaydır. Engebeli, çukurlu zeminler ile dar alanlarda dahi yüksek kullanıcı konforu ile uzun süreli ve kesintisiz çalışma olanağı sunar.
YÜKSEK KULLANICI KONFORU
Motoru aşırı yükte çalışmaktan koruyan “Lift –Starter” ve kolay çalıştırma sağlayan “Primer” sistemleri ile kullanım kolaylığı üst düzeye çıkartılmıştır. Şaft borusu üzerinde yer alan ayarlanabilir elcik ve ergonomik kabzası makinenin kontrolünü kolaylaştırır, kullanıcı hâkimiyetine olanak tanır.

Be Sociable, Share!

7 Yorum »

 • mehmet aksaç diyor ki:

  lüt fen bana makinanın sidisini gönderin birazda sidisini görelim nasıl topluyor selam lar
  adresim : bahcelievler mah:5006 sk.no:12 seyhan adana hayırlı işler

 • YAHYA DÖNMEZa diyor ki:

  bende makinenin nasıl kullanıldığı hakkında bilgi almak ve cd’sini istiyorum.Birde traktörle toplayan ve römorka döken bir makine varmış bunun hakkında bilgi almak istiyorum. İyi çalışmalar. TEL:5415062399

 • ergun özcan diyor ki:

  Verim alacağımızdan emin olabilmek için cd alabilir miyiz?
  0505 6681035

 • ZeyneL OKTAY diyor ki:

  verim alabilecegimizden emin olmak için CD alabilirmiyiz
  cep:05324153703

 • tunç adanır diyor ki:

  bana internetten uygulamalı görüntüleri ve fiyat listesini gönderebilirmisniz

 • yucel kibar diyor ki:

  merhaba,
  makinanın hakkında detaylı bilgi almak istiyorum, verim alabilirmiyim ? randımanlı çalışırmı vs ? malum ucuz değil fiyatları bu yüzden verdiğim ücrete değermi ?
  0544 463 1660

  çağrı atmanız yeterlidir, geri arayabilirim ,

 • ramazan uysal diyor ki:

  eğer mümkünse 1adet cd we fiat hakkında bilgi rica edecem iyi çalışmalar sadece resimlere bakmak bence yetersiz olur mümkünse çalışma süresi we çalıştırma katoloğu we fiat hakkında bilgi ltfn

Yorum yaz

Add your comment below, or trackback from your own site. You can also subscribe to these comments via RSS.

Be nice. Keep it clean. Stay on topic. No spam.

You can use these tags:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This is a Gravatar-enabled weblog. To get your own globally-recognized-avatar, please register at Gravatar.